fbpx


Meniny dnes: zajtra:

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

 

fotobSú chvíle, na ktoré sa oddá spomínať aj po rokoch. Pri pohľade na fotografie oprášia sa spomienky na úspech, aký nebýva každý rok. Nepochybujeme, že víťazstvo v XXI. ročníku Letného pohára bude v Rožkovanoch patriť k častým návratom do minulosti...

 

 
 
V Dubovici nechýbala ani TV7, ktorá pripraví zostrih z finále a vloží ho do najbližšej relácie Futbal za humnami.

 

Finále rozhodovali zľava František Tomeček, Marián Kovalič, Gabriel Svat a Ľuboš Varga.

 

Pamätné medaily boli v tomto roku prvykrát pripravené aj pre rozhodcov . Odovzdal im ich predseda Komisie rozhodcov ObFZ Prešov Jozef Kakaščík.

 

Nezabudlo sa ani na medaily pre hráčov a členom realizačných tímov oboch mužstiev. Odovzdal ich predseda STK ObFZ Prešov Jozef Komár spolu s ďalšími členmi VV.

 

Podpredseda VV ObFZ Prešov Pavol Šuhaj odovzdal diplomy aj šeky kapitánom oboch mužstiev. Finančné ocenenie finalistov sa má od ďalšieho ročníka výrazne zvýšiť .

 

Funkcionári FK Dubovica na čele s predsedom klubu Vincentom Onderčom a tajomnikom Jozefom Cifrom v spolupráci s vedením obce  finálové popoludnie organizačne zvládli vynikajúco. Predseda ObFZ Prešov Peter Mriglot ( vpravo) sa poďakoval predsedovi FK Dubovica Vincentovi Onderčovi za vytvorené perfektné podmienky na dôstojné vyvrcholenie Letného pohára 2014.

zostavil: Ján Fenčák

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť