Víkend za víkendom, už čoskoro mesiac, bojujú o góly a body na umelej tráve v Sabinove účastníci Zimného pohára ObFZ Prešov 2024. Pred ostatnými zápasmi v základných skupinách existoval už len jediný otáznik a to (po Gregorovciach, Ostrovanoch a Pušovciach) meno štvrtého semifinalistu. Stali sa ním Petrovany.

Výsledky v A skupine:

Chmeľov – Radatice 8:1 (4:0), góly: Damián Kendra 4, Patrik Marcinko 3, Peter Kendra – Milan Holub. Domáci pred týždňom zdolali rovnakým výsledkom aj Malý Šariš. O osem gólov sa podelili len traja hráči, ako inak, chýbať medzi nimi nemohol D. Kendra...

Malý Šariš – Petrovany 0:13 (0:6), góly: Daniel Petruška 7, Daniel Pončák 2, Radovan Pastír 2, Ján Hatok, Ján Pončák. Hostia potrebovali na víťazstvo v skupine vyhrať o dvanásť gólov, nakoniec sa im to podarilo a pridali ešte jeden „bonusový“. Domáci mali svojho dvanásteho hráča v hľadisku, boli ním všetci Chmeľovčania, ktorí im fandili, no málo platné.

Poradie: 1. Petrovany 7 bodov, 2. Chmeľov 7 bodov, 3. Radatice 3 body, 4. Malý Šariš 0 bodov.

Výsledky v B skupine:

Hrabkov – Kapušany 1:5 (0:2), góly: Jozef Marušák (z pok. poku) - Ján Hudák 2 (obidva z pok. kopu). Domimik Čisarik, Adrián Anderko, Jakub Verčimák. Polovica z poltucta gólov padla zo značky bieleho bodu.

Pušovce – Sedlice 4:5 (1:0), góly: Pavol Maťaš, Kristián Fabuľa, Maroš Jurečko, Pavol Jakab – Martin Hopko 3, Daniel Mitrík, Norbert Kujnisch. V 50. minúte bolo 3:0, o ďalších 15 minút už 3:5.

Poradie: 1. Pušovce 6 bodov, 2. Sedlice 5 bodov, 3. Kapušany 4 body, 4. Hrabkov 1 bod.

VZ6 1782

Výsledky v C skupine: nehralo sa.

Poradie: 1. Gregorovce 9 bodov, 2. Jarovnice 4 body, 3. Janov 3 body, 4. Ruská Nová Ves 1 bod.

Poradie: 1. Ostrovany 9 bodov, 2. Ľubotice 6 bodov, Pečovská Nová Ves 3 body, 4. Hermanovce 0 bodov.

Program semifinálových zápasov: nedeľa 25. 2. Petrovany – Pušovce (od 12. 30 h), Gregorovce – Ostrovany (14.30 h).