fbpx


Meniny dnes: zajtra:

Pod výsledok 8:4 (4:2) pre Drienov sa podpísali až piati dvojgóloví strelci: Ján Kaleja, Erik Stanek, Miroslav Sivák a Roland Komora po 2 resp. Maroš Kaleja 2 (obidva z 11 m), ďalej Patrik Futej a Juraj Kanuščák. Priebeh gólov: 0:2, 5:2, 5:3, 8:3, 8:4. Bavili sme sa s hrajúcim trénerom Jakubovej Vole Tomášom Futejom.  

V 20. runde ste sa postarali o prekvapenie, keď ste doma zdolali Hrabkov 4:2. No tento výsledok akoby mužstvu skôr uškodil. Hneď o týždeň nasledovala prehra 0:1 v Kapušanoch a po nej domáca remíza 2:2 so Žehňou.

To nie, víťazstvo nad Hrabkovom určite neuškodilo. Získali sme neočakávané body, ktoré nám možno pomôžu v konečnej tabuľke. V tomto súboji nás výrazne podržal brankár Dominik Jakubík, boli sme maximálne efektívni v zakončení, čo sa súperovi povedať nedalo. V Kapušanoch sme sa väčšiu časť zápasu držali, no znova, čo je pre nás typické, sme inkasovali v závere. Zápas so Žehňou bol plný emócií, možno to bola objektívne zaslúžená remíza, hoci sa mne osobne skôr zdá, že ak by sme boli vyhrali, súper by sa sťažovať nemohol.

VZ6 4891

 

Debakel v Drienove tiež isto nepotešil...

Do stavu 0:2 sme dominovali vo všetkých činnostiach, domáci nevedeli čo s loptou. No po dvadsiatich minútach sa všetko zmenilo. Začali sme produkovať nepochopiteľné chyby, slovo hrubé je možno slabý výraz. Súperovi sme darovali päť gólov. Teší jediné, že sme sa tam, keď si odmyslím vysokú prehru, cítili veľmi dobre. Pekné ihrisko, prostredie, príjemní ľudia...

Vaše mužstvo má troch strelcov. Maroš Kaleja (10 gólov), Štefan Kolečanský (6), Patrik Futej (4). Ďalší hráči po dva, jeden, nula. Očakávate aj od ostatných góly, alebo je koncepcia smerom dopredu postavená iba na spomínanom trojlístku?  

Z našej koncepcie logicky vyplýva, že sa práve oni dostávajú častejšie do zakončenia. To však neznamená, žeby sa nemali aj ostatní o čosi viac tlačiť do koncovky.

Ján MIROĽA

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť