Halový futbalový turnaj ObFZ Prešov je každoročne ideálnou formou prípravy na jarnú časť sezóny. Pre tých, ktorí chcú atakovať najvyššie priečky, rovnako pre tých, ktorí sa chystajú na záchranárske práce. Od 19. januára 2020 naplno beží už jeho 31. ročník.

Zapojili sa doň družstvá dospelých, dorastencov aj žiakov, od prípraviek až po kategóriu starších žiakov. Výsledky, doplnené o prípadné zaujímavosti, budeme sledovať a na našej stránke „posúvať“ ich všetkým zainteresovaným, rovnako fanúšikom „valalského“ futbalu. A teda, vlastne do celého sveta.

V kategórii mladší žiaci U13 sa hralo malé finále, v ktorom bol súboj o prvenstvo poriadne napínavý...

Rozhodol jediný gól

Hrací deň: 5. marec 2020. Zápas s poradovým číslom osem, v ktorom proti sebe hrali Brezovica a Medzany, sa skončil výsledkom 3:2. Tento rezultát zabezpečil chlapcom od Lipian prvenstvo, porazený celok skončil druhý. Iné stretnutie, mimochodom posledné v poradí, rozhodlo pri rovnosti bodov o tretej priečke. Kombinovaný celok Pušovce-Trnkov zdolal Záhradné 3:0...

Najlepší na jednotlivých postoch: strelec – Denis Molčan (Brezovica, 10 gólov), brankár – Matúš Majirský (Malý Šariš), hráč – Adam Skoloda (Medzany).

Záhradné - Pušovce-Trnkov 0:3

Konečné poradie malého finále kategórie mladší žiaci U13: 1. Brezovica 13 bodov, 2. Medzany 12 bodov, 3. Pušovce-Trnkov 7 bodov, 4. Záhradné 7 bodov, 5. Malý Šariš 4 body, 6. Kendice 0 bodov.