Pred dvomi rokmi rokom zimovali na ôsmom mieste 8. ligy (vtedy 7. ligy). Vlani si o tri priečky polepšili, teraz o ďalšie dve. Čo poviete? Dozaista pekná vizitka hráčov OŠK Kapušany. Jedenástku roka 2023 a Futbalistu roka 2023 8. ligy ObFZ Prešov sme hľadali s trénerom Matúšom Čisarikom.

Tretie miesto po jeseni, navyše neustále zlepšovanie... Spokojný?

Áno, som spokojný. Na konte máme 29 bodov, mohlo ich byť aj viac, no nevadí...

Zápasy, ktoré boli niečím „iné“.

Doma s Víťazom sme prehrali 0:2, točila nás Iná liga, videlo nás celé Slovensko. Derby s Pušovcami sme zvládli 2:1, pomohlo nám, že hostia zahodili penaltu. V Jakubovanoch sme dostali rýchly gól, v 88. minúte bol vylúčený náš kapitán Miroslav Čisarik. A potom, v prvej a tretej minúte nastaveného času sa nám podarilo dvomi gólmi otočiť a zvíťaziť 2:1.