Pokračujeme rozhovorom s trénerom FK Požiarnik Medzany Petrom Palčákom. Jeho zverenci zimujú v 8. B lige na poslednom deviatom mieste.

K spokojnosti je určite ďaleko, opýtame sa na príčiny.

Osem zápasov, osem prehier, vysoko pasívne skóre – kto by bol spokojný... Skúsení hráči odišli pred začiatkom jesene do iných klubov, mladí ich nedokázali nahradiť. Základňa je slabá, niet z čoho čerpať.

Boli napriek tomu zápasy, v ktorých ste ako tak obstáli?

V Ražňanoch sme herne celkom obstáli, prehrali najtesnejším rozdielom 1:2. V Ďačove sme rezerve Lipian podľahli 1:4, výsledok mohol byť prijateľnejší nebyť inkasovaných gólov v poslednej minúte prvého polčasu a dve minúty po prestávke. Doma so šarišskými Michaľanmi sme za stavu 2:0 pomýšľali na prekvapenie, no to sa nakoniec favorit zvíťazil 5:3.