Meniny dnes: zajtra:

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

apa Unikátny projekt spolupráce Oblastného futbalového zväzu Prešov a lokálnej prešovskej televízie TV7 v rámci slovenského regionálneho futbalu, uzrel svetlo sveta...

Oblastný futbalový zväz Prešov - I.TRIEDA  -  ZOSTRIHY

ZOSTRIH FUTBAL ZA HUMNAMI  - TU

alt

Unikátny projekt spolupráce Oblastného futbalového zväzu Prešov a lokálnej prešovskej televízie TV7 v rámci celého slovenského regionálneho futbalu, uzrel svetlo sveta.

Podobný zostrih pripravuje slovenská verejnoprávna a súkromné televízie  fanúšikom futbalu na Slovensku, iba z najvyššej futbalovej súťaže Corgoň ligy. O to viac si iniciatívu klubov I.triedy a pracovníkom prešovskej lokálnej televízie TV7 ceníme.

V spolupráci s video technikmi klubov Chminianska Nová Ves, Fričovce, Kojatice, Hermanovce, Pečovská Nová Ves, Vyšná Šebastová a Záborské, pripravili pracovníci televízie TV7 zostrih gólových momentov zo siedmich zápasov úvodného  16. kola  I.triedy ObFZ Prešov a pokračovalo sa v 17. aj 18. kole.

V prípade vyhotovenia kvalitného videozáznamu zo statívu, môžu byť postupne do týždňového  zostrihu FUTBAL ZA HUMNAMI, zaradené aj momentky z ostatných majstrovských futbalových súťaží dospelých, ako aj mládežníckych  kategórií v pôsobnosti ObFZ Prešov.

Ak máte záujem o zverejnenie gólových, alebo iných zaujímavých zostrihov z futbalových stretnutí v televízii TV7, kontaktujte sekretára ObFZ Prešov Martina Klovaniča  - telefón a fax: 051/ 7720544, mobil: 0908 654 834.

Podrobný návod zostrihu je zverejnený na web stránke ObFZ - Informačný servis - televízia TV7. 

Zostrih gólových momentov je domáci futbalový klub povinný zaslať na server TV7 vždy do nasledujúceho utorka 12 h..

Prihlasovacie meno a heslo na server Vám telefonicky oznámi sekretár ObFZ Prešov.


TELEVÍZIA - TV7

POSTUP PRE POSIELANIE VIDEA

Postup posielania videa je na:  http://tv7.sk/index.php/component/content/article?id=225

Nájdete ho na stránke aj tak, že prejdete dole a na spodnej časti máte sekcie – O NÁS – VIDEO – .... v sekcii VIDEO je NAHRAL SOM TO. Je vytvorený nie len pre potreby ObFZ Prešov, ale postup je taký ako bol odprezentovaný na školení.

V prípade nejasností kontaktuje p.Kreheľa.

INFO:  Radomír Kreheľ : mobil - 0905 584 468

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.';document.getElementById('cloak645782c485a099ec09ca939cdd825ebc').innerHTML += ''+addy_text645782c485a099ec09ca939cdd825ebc+'<\/a>';

pripravil:Attila Mikloško

alt